Чому краще купити Зелбораф (Vemurafenib)
Зелбораф – це протипухлинний препарат. Діюча речовина Вемурафеніб – інгібітор протеїнокінази. Використовується для лікування онкологічних захворювань із мутацією BRAF V600.
Препарат Zelboraf застосовується для монотерапії. Демонструє високу ефективність лікування, але має безліч протипоказань. Тому потребує індивідуального підходу у виборі лікування.
Форма випуску препарату Зелбораф, склад, дія
Купити Zelboraf можна у вигляді пігулок. Ціна препарату – одна з доступних в Україні для ліків класу «інгібітори мультикіназ». Упаковка картонна, всередині 56 таблеток, кожна з яких має концентрацію 240 мг речовини, що діє. Пігулки у формі еліпса, рожевого кольору є виражений відбиток VEM на кожній.
Діюча речовина Зелборафа – Вемурафеніб. Це інгібітор протеїнкінази, здатний блокувати ген BRAF. Прийом препарату супроводжується блокуванням мутації онкогенного білка, який відповідає за патологічне зростання злоякісних клітин.
Зелбораф (Zelboraf) у таблетках – показання до застосування
Замовити препарат Зелбораф в Україні за мінімальною ціною можна з рецептом лікаря. Вемурафеніб призначають у низці онкологічних захворювань, які пов’язані з геном BRAF:
- Меланома.
- Хвороба Ердгейма-Честера.
Перелічені захворювання належать до базових. Але препарат може використовуватись для лікування інших пухлин за призначенням лікаря, якщо інших варіантів немає.
Спосіб застосування лікарського препарату Зелбораф, дозування
Схема лікування пухлини активною речовиною Вемурафеніб, як правило, залишається незмінною для різних пацієнтів. Добова доза – 1.92 г (8 таблеток). Прийом розподіляється на 2 рази на день по 960 мг (4 таблетки). Заборонено прийом натще – лише під час їжі або відразу після трапези. Перорально, запиваючи великою кількістю води.
Лікар-онколог може вносити коригування в дозування і тривалість курсу. Такий варіант можливий, у разі побічних ефектів, чи симптомів непереносимості. При прийомі Вемурафенібу враховується взаємодія з іншими ліками та їжі.
Ризики застосування, протипоказання Zelboraf, обмеження
Особливість діючої речовини Vemurafenib у підвищенні чутливості шкіри. Тому важливо забезпечити повний захист шкірного покриву від прямого сонячного проміння (ультрафіолету). Крім одягу та сонцезахисних окулярів, потрібно обзавестися захисною косметикою (креми, помади).
До протипоказань можна віднести споживання шоколаду та кави протягом усього курсу лікування. А також заборонено приймати лікарські засоби для нормалізації роботи серцево-судинної системи. Проблема в тому, що Вемурафеніб значно підвищує ефект ліків, роблячи їх токсичними для організму.
Побічні ефекти Zelboraf (Vemurafenib):
- Головні, м’язові та суглобові болі.
- Стомлюваність.
- Розлад травлення.
- Шкірні прояви (рідко – нові освіти).
- Випадання волосся.
- Порушення зору.
- Загострення раку підшлункової залози (рідко).