Чому краще купити Зепатір (elbasvir, grazoprevir)
Зепатир – це противірусний препарат для лікування гепатиту С. Діючі речовини гразопревір та елбасвір виступають у ролі інгібіторів протеази NS3/4A ВГС та білка NS5A ВГС, відповідно.
Препарат Zepatier застосовується для монотерапії чи комбінованого лікування. Лікарський засіб сам собою – комбінація з двох різних противірусних препаратів. Це зручний за ціною та ефективності засіб, який здатний привести до очікуваного результату. Однак препарат має безліч протипоказань і побічні ефекти.
Форма випуску препарату Зепатир, склад, дія
Купити Zepatier за низькою ціною в Україні можна як таблетки. Упаковка картонна. Усередині блістери з таблетками. Зовні, таблетки мають світло-коричневий колір, довгасті, на одній стороні є маркування «770». Друга сторона гладка.
Допоміжні речовини – вітамін Е поліетиленгліколь сукцинат, коповідон, натрію лаурилсульфат, манітол, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, мікрокристалічна целюлоза, моногідрат лактози.
Діючі речовини Зепатиру – Гразопревір та Елбасвір. Активні речовини мають різну дію, але доповнюють одна одну у лікуванні гепатиту С. Гразопревір – це інгібітор протеази NS3/4A ВГС, який впливає на зрілі форми білків NS3, NS4A, NS4B, NS5A та NS5B. Препарат здатний зупинити реплікацію вірусу. Елбасвір – це інгібітор білка NS5A ВГС, який блокує складання віріону та реплікацію вірусної клітини РНК.
Зепатир (Zepatier) у таблетках – показання до застосування
Замовити препарат Зепатир в Україні за мінімальною ціною можна з рецептом лікаря. Показання до застосування:
- Лікування тривалих генотипів вірусу гепатиту С (HCV) у дорослих (старше 18 років).
- Лікування хронічного гепатиту С1, 3, 4 генотипів.
Спосіб застосування лікарського препарату Зепатир, дозування
Курс лікування призначається лікарем (у середньому – 12 тижнів). Приймається по 1 таблетці на добу, одночасно. Перорально запиваючи великим об’ємом води. Прийом можна поєднати з трапезою або між ними. Пропущене дозування наступного прийому не подвоюється.
Прийом препарату Зепатир повинен супроводжуватись контролем біохімічних параметрів крові. Відстежуючи результати, лікар може вносити зміни в курс лікування. Це актуально при використанні Zepatier у комбінації з іншими противірусними препаратами.
Ризики застосування, протипоказання Zelboraf, обмеження
При прийомі по 1 таблетці на день препарат Зепатир переноситься добре. Серйозні побічні ефекти, токсичні організму, спостерігаються рідко. Але є безліч обмежень до прийому:
- Пацієнти віком до 18 років.
- Наявність алергічних реакцій компоненти препарату.
- Середня та важка печінкова недостатність.
- Цироз печінки класу В та С.
- Вагітність чи грудне вигодовування.
Побічні ефекти препарату Зепатир (гразопревір, елбасвір):
- Підвищена стомлюваність, біль голови, порушення сну.
- Розлад травлення, нудота, пронос.
- Втрата апетиту.
- Пожовтіння очей та шкіри (жовтяниця).